Kto jest online

42 gości on-line.


Mini statystykiWsparcie


Obrona Terytorialna


Rosyjscy zwiadowcy ćwiczą w Armenii  Na dół

Go to page :

 • Cytat
  Rosyjskie oddziały rozpoznawcze stacjonujące w Armenii prowadzą ćwiczenia z wykrywania i eliminacji „nielegalnych grup zbrojnych”. W działaniach trwających na górskim poligonie Pambak na północy kraju bierze udział około 300 żołnierzy, wyposażonych m. in. w bezzałogowe systemy latające oraz elementy systemu żołnierza przyszłości „Ratnik”.

  Ćwiczenia ogłoszono niespodziewanie pierwszego kwietnia, jak informuje rosyjskie ministerstwo obrony, są w nim wykorzystywane m. in. bezzałogowce „Granat” i „Tachion”. Zastosowano również komponenty systemu żołnierza przyszłości „Ratnik”, testowanego obecnie przez wybrane oddziały rosyjskiej armii. Przede wszystkim chodzi tu o komponenty komunikacyjne i pozycjonująco-nawigacyjne.

  Trenowane są działania w trudnym terenie górskim, użycie bezzałogowców do identyfikacji i śledzenia grup bojowników, ochrony konwojów i naprowadzania artylerii. Scenariusze działań związane są z identyfikacją, separacją i eliminacją uzbrojonych oddziałów, wykrywaniem składów broni i sprzętu ukrytych w terenie leśno-górzystym.

  Ćwiczenia rosyjskich zwiadowców zbiegły się z zaostrzeniem sytuacji w Górskim Karabachu – spornym regionie Azerbejdżanu, którego autonomia wspierana jest przez Armenię.


  http://www.defence24.pl/340502,rosyjscy-zwiadowcy-cwicza-w-armenii
 • Ćwiczenia związane z wznowionym konfliktem w Górskim Karabachu, który wybuchł z piątku na sobotę:

  https://www.google.pl/search?q=Karabach#q=Karabach&tbm=nws  Edytowany przez zielak o 05-04-2016 - 18:34.
 • taa... ćwiczenia, a donald trump zaraz wbije ze swoim icwiczeniami...

  https://busfor.pl

Go to page :

 • 0 users

This list is based on users active over the last 30 minutes.